Zdravý den Moringa BIO 180 kapslí

Kód: Z10107
Značka: Zdravý den
239 Kč
Momentálně nedostupné

Moringa je rostlina s nejvyšší koncentrací živin na světě (více než 90 živin a 46 antioxidantů) a je rádoby označována jako strom elixíru života a zdraví. Tento přírodní multivitamin je velmi oblíben lidmi s vyššími nároky na výživu, např. sportovci, senioři, lidé vystaveni stresu, apod.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby byl vliv moringy na naše zdraví co nejvýraznější, doporučuje se užívat ji dlouhodobě (min. 3měsíce)

 

Moringa olejodárná je stromovitá rostlina původem z Indie, odkud se rozšířila i do jiných částí světa. Listy moringy jsou na indickém subkontinentu důležitou potravinou ceněnou pro vysoký obsah výživných látek - vitamínů, minerálů, fytonutrientů, vlákniny a dalších. Obsahují esenciální aminokyseliny nezbytné pro lidské tělo a jsou jedním z nejvýznamnějších přírodních zdrojů antioxidantů.

Prášek z listů moringy je díky tomu považován za jeden z nejlepších přírodních multivitamínů a je oblíbený u lidí s vyššími nároky na výživu jako jsou např.sportovci, senioři a lidé vystavení stresu.

Moringa obsahuje: minerály Ca, Cu, Fe, K, Mg, Na, P, Zn, vitamíny B1, B2, B6 a B12, vitamín C, vitamín E, mastné kyseliny omega-3 a omega-6.

Více se můžete dočíst zde.

Složení: 100% listy moringy olejodárné (Moringa oleifera) v prášku v BIO a  RAW kvalitě. Doplněk stravy.

Doporučené dávkování:  3-5 kapslí 3x denně. Množství účinné látky v 1 kapsli: 0,366g. Celková hmotnost: 65,9g.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÁ VÝŽIVA
Záruka: 12 měsíců