Zdravý den Lucuma BIO 200g

Kód: Z10050
Značka: Zdravý den
190 Kč
skladem do 24 hodin

100% Lucuma prášek BIO a RAW  je přirozeně sladký a má chuť podobnou vanilce s javorovým sirupem. Lucuma je ovoce plné vitamínů a minerálů a je vhodný pro osoby vyhledávající prevenci civilizačních chorob, úlevu od psychického rázu a depresí apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravý den Lucuma BIO 200g prášek je přirozeně sladký a má chuť podobnou vanilce s javorovým sirupem. Používá se jako náhrada cukru nebo jako výborná přísada k ochucení rozličných jídel.  Lze ho použít i jako částečnou náhradu mouky při pečení.

Získává se ze sušených plodů lucumy, které dozrály na stromě v oblasti peruánských And a byly vypěstovány podle pravidel ekologického zemědělství. Plody se pozvolna suší při nízké teplotě a následně rozemelou na jemný prášek. Je vhodný pro vegetariány i vegany. Neobsahuje lepek.

V Lucumě se skrývá 14 esenciálních stopových prvků. Obsahuje hořčík, zinek, fosfor, draslík, sodík, vápník a beta-karoten. Kromě toho je také vynikajícím zdrojem vitamínů C, B1 a B2, což ocení zejména vegani a vegetariáni, kteří si jejich příjem zpravidla musejí hlídat. Díky svému nízkému glykemickému indexu je vhodný i pro diabetiky. 

Více se můžete dočíst zde

Složení: 100% lucuma prášek (Pouteria lucuma) z ekologického zemědělství.

Použití:  vhodný do jogurtu, koktejlů, müsli, kaší, moučníků, domácí zmrzliny, dezertů a dalších pokrmů.

Země původu: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÁ VÝŽIVA
Záruka: 12 měsíců