Neera detox kúra třídenní 500ml

Kód: FZ10010
Tip
Značka: PURIS AG
590 Kč
skladem do 24 hodin

Neera Detox kúra spolehlivě pomůže při očistě (detoxikaci) Vašeho organismu.  Kúra třídenní - testovací verze – pročištění proběhne hlavně v trávicím traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neera stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během kúry mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování.

Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby.

Neera detox kúra třídenní - testovací verze – pročištění proběhne hlavně v trávicím traktu, ale hlubší usazeniny se neodplaví . Tento program je podle Ajurvédy (systém tradičního indického lékařství) ideální pro konstituční typ Vára (Váta znamená pohyb. Všechno co souvisí s vátou, má něco společného s pohybem, jak fyziologickým, tak psychickým. Vára reguluje krevní oběh, nervový systém, dýchání, aj.)

Po skončení:

Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL BIO z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen.

Neera složení: je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Neera na třídenní kúru: 0,5l Neera přírodní stromový sirup, kajenský pepř a leták s podrobným popisem kúry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neera Detox
Záruka: 12 měsíců