Neera detox kúra sedmidenní 1000ml

Kód: FZ10011
Tip
Značka: PURIS AG
ZdarmaZdarma 990 Kč –2 %
Neera detox7
990 Kč –2 % 975 Kč
Skladem

Neera Detox kúra spolehlivě pomůže při očistě (detoxikaci) Vašeho organismu.  Kúra sedmidenní – střední cesta.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neera stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během kúry mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování.

Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby.

Neera detox kúra sedmidenní – střední cesta – jedno 1000ml balení Madal Bal sirupu vydrží v průměru 7 dnů. Tento program je podle Ajurvédy ideální pro konstituční typ Pitta (Pitta znamená žár. Pitta je zodpovědná za všechny biochemické procesy v těle a ovlivňuje látkovou výměnu v žaludku, střevech, játrech, slezině, srdci, očích a kůži.)

Po skončení:

Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL BIO z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen.

Neera složení: je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Neera na sedmidenní kúru: 1 litr Neera přírodní stromový sirup, kajenský pepř a leták s podrobným popisem kúry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neera Detox
Záruka: 12 měsíců