Neera detox kúra desetidenní 1500ml

Kód: FZ10012
Tip
Značka: PURIS AG
ZdarmaZdarma 1 520 Kč –2 %
Neera detox10
1 520 Kč –2 % 1 495 Kč
Skladem

Neera Detox kúra spolehlivě pomůže při očistě (detoxikaci) Vašeho organismu. Kúra desetidenní – standardní verze – doporučovaná varianty tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální, hloubkový účinek.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neera stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během kúry mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování.

Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby.

Neera detox kúra desetidenní – standardní verze – doporučovaná varianty tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální, hloubkový účinek. Tento program je podle Ajurvédy ideální pro konstituční typ Kapha (Kapha znamená stabilita a ve spojitosti s tělem je kapha ve všem, co souvisí se stabilitou – kostra, zuby, nehty apod. Vlastnosti jako starostlivost, odvaha, dobrota apod. jsou charakteristické pro kapha typy.)

Po skončení:

Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL BIO z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen.

Neera složení: je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Neera na desetidenní kúru: 1,5 l Neera přírodní stromový sirup, kajenský pepř a leták s podrobným popisem kúry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neera Detox
Záruka: 12 měsíců