Neera Detox

2 položek celkem
Neera detox7
Tip
ZdarmaZdarma 990 Kč –2 %
975 Kč

Neera Detox kúra spolehlivě pomůže při očistě (detoxikaci) Vašeho organismu.  Kúra sedmidenní – střední cesta.    

Kód: FZ10011
Neera detox10
Tip
ZdarmaZdarma 1 520 Kč –2 %
1 495 Kč

Neera Detox kúra spolehlivě pomůže při očistě (detoxikaci) Vašeho organismu. Kúra desetidenní – standardní verze – doporučovaná varianty tvůrci diety, ponechává tělo...

Kód: FZ10012

Neera Detox kúra je program pro detoxikaci organismu, který obnovuje tělu jeho optimální vitální zdraví. Dále stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během kúry mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování.Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby.

Neera detox kúra třídenní - testovací verze – pročištění proběhne hlavně v trávicím traktu, ale hlubší usazeniny se neodplaví . Tento program je podle Ajurvédy (systém tradičního indického lékařství) ideální pro konstituční typ Vára (Váta znamená pohyb. Všechno co souvisí s vátou, má něco společného s pohybem, jak fyziologickým, tak psychickým. Vára reguluje krevní oběh, nervový systém, dýchání, aj.)

Neera detox kúra sedmidenní střední cesta – jedno 1000ml balení Madal Bal sirupu vydrží v průměru 7 dnů. Tento program je podle Ajurvédy ideální pro konstituční typ Pitta (Pitta znamená žár. Pitta je zodpovědná za všechny biochemické procesy v těle a ovlivňuje látkovou výměnu v žaludku, střevech, játrech, slezině, srdci, očích a kůži.)

Neera detox kúra desetidenní standardní verze – doporučovaná varianty tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální, hloubkový účinek. Tento program je podle Ajurvédy ideální pro konstituční typ Kapha (Kapha znamená stabilita a ve spojitosti s tělem je kapha ve všem, co souvisí se stabilitou – kostra, zuby, nehty apod. Vlastnosti jako starostlivost, odvaha, dobrota apod. jsou charakteristické pro kapha typy.)

Neera detox kúra patnáctidenní prodloužená verze – vhodná pro každého, kdo chce hlubší pročištění a maximální výsledek

Neera detox jednou týdně – výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Stačí vybrat kterýkoli den v týdnu a pít pouze nápoj Neera.

Pro dosažení efektivního režimu pro očištění a optimální váhy se doporučuje Neera detox šest týdnů a více.

Neera složení: je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Po skončení Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL BIO z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživován.