Ecozone prací gel 1,5l

Kód: FZ10325
Značka: Ecozone
219 Kč
Skladem

Přírodní prací gel je velice účinný i při 30 stupních a vhodný pro bílé i barevné prádlo. Navíc je šetrný k vaší pokožce. Vystačí na 18 pracích cyklů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický prací gel od značky Ecozone čerpá sílu z rostlinných extraktů a přirozeně čistí vaše prádlo. Zaměří skvrny a špínu a vaše prádlo zanechá dokonale čisté. Balení o objemu 1,5 litru vám vystačí na 18 pracích cyklů, které budou efektivní i při nízkých teplotách, udrží vaše bílé i barevné prádlo jako nové, a budou jemné k vaší pokožce. Zatočí se zažranou špínou už při 30 stupních. Jemný k pokožce i textiliím. Lze jej bezpečně používat i v případě, že máte jímku.

99,5 % surovin přírodního původu; Kompletní složení: Aqua, Alcohol, Lauryl-Myristyl Polyglucoside, Sodium Cocoate, Sodium Laureth Sulphate, Acrylic Copolymer, Parfum, Sodium Citrate, Alanine, N,N-bis(carboxymethyl)-, Sodium Salt (1:3) Bezpečné pro domácí čističky a jímky


Ecozone.cz – PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ECO DROGERIE
Záruka: 18 měsíců