Posilte svou obranyschopnost

 

Kanceláře, obchody, dopravní prostředky, školy a školky jsou plné pokašlávajících a smrkajících osob. Viry nachlazení na nás útočí ze všech stran. Je pravý čas posilnit svou obranyschopnost. Rádi bychom vám představili rostlinu obsahující až 60x více vitamínu C než obsahuje pomeranč. Rostlinu, která se pyšní antioxidačními, protizánětlivými a výživnými vlastnostmi.

Jedná se o nízký keřovitý strom pocházející z Amazonského deštného pralesa v oblasti Peru. Je nazýván Camu Camu a jeho malé plody jsou jedním z nejlepších přírodních prostředků proti mnoha chorobám.

Tyto plody jsou bohatým zdrojem nejen vitamínu C, ale také vápníku, draslíku, železa, vitamínu B2, B3, fosforu, bílkovin, aminokyselin a flavonoidu usnadňujícího absorbci vitamínu C.

Konzumace plodů tohoto zázračného stromu účinně pomáhá nejen chránit před chřipkou, nachlazením, záněty průdušek, plic a vedlejších nosních dutin, ale také pomáhá udržovat v dobrém stavu srdce, cévy a krevní oběh. Camu camu podporuje lepší náladu a zvyšuje vitalitu.

Aby naše obranyschopnosti byla pevnější, stačí denně vypít nápoj připravený z jedné lžičky prášku Camu Camu rozmíchaného ve vodě nebo v ovocné šťávě. Nápoj má kyselejší ale o to osvěžující chuť. V případě, že upřednostníte polykání kapslí, i pro vás máme variantu Camu Camu v kapslích.

Camu Camu můžete nalézt i v těchto produktech.